Які три основних стадії розвитку хлопчиків можна виділити?

  1. Стадія перша - від народження і до 6 років. У цей період дитина найбільш сильно пов'язана з матір'ю. Так, саме на плечі матері на першій стадії лягає основна робота , саме вона забезпечує своїй дитині спокійне і комфортне дорослішання в цей період. Але не варто забувати і про важливість присутності батька в житті дитини. Хлопчик повинен бачити і відчувати любов і турботу обох батьків. Не рекомендується занадто рано віддавати дитину в ясла і дитячий сад, адже багато діток до 3 років відчувають себе самотніми і покинутими, перебуваючи п'ять днів на тиждень поза домом і батьківського тепла.
  2. Стадія друга - від 6 років до 14. Саме в цей період у дитини закладається основна частина знань і понять як в навчанні, так і в інших аспектах життя. Він все ще прив'язаний до матері, але вже в повній мірі починає усвідомлювати себе чоловіком, порівнювати себе з батьком, наслідувати його і іншим дорослим чоловікам. На другій стадії батько повинен виходити на перший план у вихованні сина - його увага до дитини є ключовою у розвитку і дорослішанні хлопчика. Саме батько вчить сина головним принципам поведінки справжнього чоловіка і різноманітним чоловічим премудростям. У цьому віці хлопчикові вже цікаві конструювання, спорт, рибалка і багато інших чоловічих захоплень, які сильно впливають на подальшу долю дитини. Багато дітей саме в цьому віці вибирають собі професію і хобі до душі. Але не варто забувати і про внесок матері у виховання сина - її безкорислива любов і готовність допомогти як ніколи важливі.
  3. Стадія третя - від 14 років до досягнення повноліття. На третій стадії хлопчики стрімко дорослішають і перетворюються в молодих чоловіків. Майже всі підлітки неспокійні, вони жадають веселощів і пригод. Це час експериментів і безцінного досвіду, час, коли хлопчик стає підлітком і вчиться нести відповідальність за свої вчинки, робити свідомий вибір. Батькам ще складно сприймати свого сина як рівного, але це чи не найважливіше у вихованні в даний період. Дитина повинна відчувати довіру і не боятися реакції батьків, коли він запросить дівчину на чай або трішки затримається до комендантського часу. Але, в той же час, він повинен усвідомлювати, що вся відповідальність за його дії лягає виключно на нього самого. На цій стадії головне - це підтримка батьків і їх віра в сили власного сина. У цей період поряд з дитиною повинен бути наставник - дорослий, до якого він може звернутися за порадою, за допомогою в прийнятті правильного рішення. Така людина мінімізує вплив некомпетентних однолітків, у яких ще не сформувалися свої життєві цінності. Зовсім не обов'язково щоб це був батько, досить часто діти вибирають на цю роль когось зі своїх вчителів або тренерів.

ТЕМАТИЧНІ СВЯТА
ПІДПИШИСЬ НА НАШУ РОЗСИЛКУ

Отримуйте запрошення на майстер-класи та тренінги, акції та корисну інформацію

АКЦІЇ ТА ПОДІЇ