Шлях у майбутнє починається з МЕТИ!

Проблеми сучасних дітей!

Головні проблеми сучасних дітей полягають у тому, що батьки не завжди розуміють і приймають право на самостійність, свободу вибору і особистий простір дитини. Вважаючи, що їх дитина ще не подорослішала, і не вірячи в його особисті сили, батьки самі провокують виникнення підліткових проблем.

У цій статті розглянемо ситуацію, коли дитина годинами сидить в інтернеті.

Щоб вирішити цю проблему, спершу варто задуматися - чому це відбувається? Інтернет  сам по собі не затягує дитину. Діти починають захоплюватись віртуальним світом, коли реальний світ занадто сірий і нудний. Така ситуація часто зустрічається в сім'ях, де батьки не приділяли належної уваги своїм дітям.

Як це може проявлятись?

  • Натомість, щоб почитати малюку казку і провести з ним час – батьки включають мутфільми. 
  • Натомість, щоб разом пограти, зібрати конструктор, розфарбувати малюнок – батьки відмахуються від дітей та йдуть дивитись улюблений 
  • Натомість, щоб урізноманітнити життя дитини у вихідні дні і канікули (наприклад, здійснити тур поїздку або сходити в похід) – батьки лишають дітей сидіти в «чотирьох стінах». 

Таким чином, діти переходять до підліткового віку з усвідомленням, що життя навколо них нудне й одноманітне, а інтернет дає їм нові враження і відчуття насиченості.
 

ТЕМАТИЧНІ СВЯТА
ПІДПИШИСЬ НА НАШУ РОЗСИЛКУ

Отримуйте запрошення на майстер-класи та тренінги, акції та корисну інформацію

АКЦІЇ ТА ПОДІЇ