Шлях у майбутнє починається з МЕТИ!

Про що говорить малюнок вашої дитини?

Які емоції виражені в малюнку Вашої дитини? Радість, задоволення або туга, страх, самотність - що зараз живе в її душі? Що вона хоче сказати Вам своїм малюнком?

Перш за все - зверніть увагу на свої власні почуття, коли Ви дивитеся на малюнок. Якщо Ви відчуваєте стривоженість, значить щось турбує і Вашого малюка. Якщо ж, навпаки, малюнок викликає тільки позитивні емоції, навіть якщо він повністю намальований чорним кольором, значить хвилюватися нема про що. Відсутність людей на малюнках може вказувати на труднощі в спілкуванні. Велика кількість зубастих, рогатих, злих і небезпечних тварин вказує на напружений стан дитини.

Колір передає емоції. Синій - колір впевненості та спокою. Зелений - передає відчуття надійності, прийняття. Червоний - емоційне напруження, роздратованість, конфлікт. Наприклад, червоним може бути намальований хтось із членів сім'ї. Жовтий - активність, гарний настрій, позитивний настрій. Рожевий - відчуття ніжності, чутливості. Сірий - стан невиразною тривоги. Чорний - вказує на пригніченість і важкі переживання, якщо його занадто багато в малюнках.

Маленький малюнок і дрібні фігури вказують на невпевненість, боязкість, тривогу юного художника. Розташування малюнка вище середньої лінії аркуша говорить про завищену самооцінку і невдоволення своєю роллю в колективі, групі. Те, що для дитини важливо, він малює великим. А те, що не дуже значимо - маленьким.
А що малюють Ваші діти? 

ТЕМАТИЧНІ СВЯТА
ПІДПИШИСЬ НА НАШУ РОЗСИЛКУ

Отримуйте запрошення на майстер-класи та тренінги, акції та корисну інформацію

АКЦІЇ ТА ПОДІЇ