Шлях у майбутнє починається з МЕТИ!

Гармонійна особистість родом з дитинства

Коли з'являються діти - це щастя! І ось дитина підростає, і приходить розуміння, що на батьків, крім обов'язку піклуватися, годувати і одягати своє чадо, лягає ще й зверх-відповідальність виховати в ній виключно гармонійну особистість. І багато батьків просто не знають, як цього досягти. Найчастіше, вважаючи, що в цьому їм зможуть допомогти десь просто батьківський інстинкт або бабусі, десь шкільне виховання, вони роблять помилку.

Щоб бути впевненим, що малюк виросте саме гармонійною особистістю, стане повноцінним членом суспільства, необхідно самим, в вашій родинії,  намагатися правильно розвивати дитину, прикладаючи всі зусилля, щоб допомогти їй вирости особистістю. Звичайно, ж для батьків, особливо, коли дитина у них перша, це є досить складною, але дуже серйозною метою.

Тут треба розуміти, що саме поняття «гармонійна особистість» передбачає розвиток малюка відразу в ряді певних напрямків!

А ось і список напрямків для розвитку «гармонічної особистості» вашої дитини! 

Емпатія

Уміння співпереживати іншим людям, і радіти разом з ними, коли радісно ім. Це властивість зароджується саме в дитинстві.

Відповідальність

Не варто все робити за дитину, коли він багато чого вміє сам. Це означає, що потрібно довірити малюкові певні обов'язки, які він буде виконувати і нести за них відповідальність.

Самоповага

Безперечно, дуже важлива складова цілісної особистості. Ні за яких умов не потрібно лаяти маленького чоловічка при сторонніх, сміятися над ним. Таким чином в дитині буде міцніти впевненість в собі, що теж важливо.

Соціалізація

Тут завдання полягає в тому, щоб навчити малюка спілкуватися з іншими дорослими, дітьми. Вміти дружити, жартувати, веселитися в компанії.

Сприйняття краси

Часто у різних поколінь смаки різняться, але сприйняття краси все ж формується з дитинства. Пояснюючи дитині свої смаки і переваги, батьки закладають своєрідний фундамент в його майбутні смаки.

Творчість

Всі маленькі діти вже творчі особистості. Вони обожнюють малювати, розповідати вірші, співати, танцювати, ліпити. Від батьків в цьому аспекті потрібно обов'язково в усьому підтримувати свою дитину. Чи не сміятися над його можливими першими невдачами. А коли прийде час, подати малюкові ідею записатися в гурток, де він зможе удосконалювати свій талант.
 

ТЕМАТИЧНІ СВЯТА
ПІДПИШИСЬ НА НАШУ РОЗСИЛКУ

Отримуйте запрошення на майстер-класи та тренінги, акції та корисну інформацію

АКЦІЇ ТА ПОДІЇ