Шлях у майбутнє починається з МЕТИ!

Цілі виховання дитини

  1. Проявляйте більше уваги до своєї дитини. Визначте найкращі її якості. Розкажіть їй про них.
  2. Прислуховуйтесь до думки своїх дітей. Не робіть сторонніх дій під час спілкування з ними. Дозвольте висловити свою думку, прислухайтеся до неї.
  3. Подумайте про те, чи добре розумієте і знаєте свою дитину.  А Ви знаєте, яка у неї улюблена пісня або фільм, наприклад? Глибоко прислухайтеся до неї і заохочуйте прагнення ділитися почуттями і думками.
  4. Подумайте про те, як показати, наскільки дитина цінний для вас. Чи говорите Ви їй про те, що думаєте, чи проводите час з нею і даруєте обійми? Заохочуйте своє дитя і давайте йому більше без будь-яких зобов'язань.
  5. Подумайте, як Ви підтримуєте вашу дитину? Чи даєте підтримку для її фізичного, емоційного, інтелектуального, фінансового та духовного розвитку?
  6. Яким способом Ви стимулюєте відповідальності своєї дитини? Частіше давайте дітям зробити щось самостійно, коли вони стають дорослішими. Винагороджуйте їх за спроби робити якісь нові речі і вчитися на помилках, акцентуйте увагу на зусиллях, а не на успіху.
  7. Розвивайте незалежність вашої дитини. Дозволяйте їй йти вперед поступово в міру свого дорослішання.

Можливо, ваша мета як батьків полягає в тому, щоб продовжувати вчитися. Це дійсно є одним з найбільших дарів, які ми можемо дати нашим дітям - постійно дізнаватися про них більше, як вони зростають і змінюються, а також навчитися йти в ногу з батьківською роллю. Знайти більше порад можна, читаючи спеціальні книги для батьків або відвідуючи семінари. Це прекрасна можливість навчитися чомусь новому.

Що б Ви не обрали для свого виховання, мета завжди залишається одна - бути досить уважними, думати і планувати виховання своє і своєї дитини.
Найкраще для батьків – це любов і тісний зв'язок між усіма членами родини.
 

ТЕМАТИЧНІ СВЯТА
ПІДПИШИСЬ НА НАШУ РОЗСИЛКУ

Отримуйте запрошення на майстер-класи та тренінги, акції та корисну інформацію

АКЦІЇ ТА ПОДІЇ