Шлях у майбутнє починається з МЕТИ!

Гра «Вгадай, що зникло»

Для гри знадобляться 3-4 різні іграшки.

Викладіть перед малюком іграшки, попросіть його подивитися уважно і назвати, які іграшки він бачить. Потім попросіть його відвернутися: «Іграшки хочуть пограти з тобою в хованки, відвернися, будь ласка». Коли дитина відвернеться, треба прибрати одну іграшку і попросити дитину вгадати, яка іграшка сховалася.
Поступово гру потрібно ускладнювати. Коли дитина відвертається, можна не тільки прибирати, а й додавати одну іграшку: «Ой, до наших іграшок приїхав гість. Хто це?". Малюк повинен вгадати, яка нова іграшка з'явилася.

Гра «Черга»

Для гри знадобляться 3-4 різні іграшки, або картки-картинки, або можна використовувати будь-які інші предмети.
Запропонуйте дитині пограти в чергу до лікаря, перукаря, в банк або ще куди-небудь. Розставте разом з дитиною іграшки по порядку, як ніби вони сидять в черзі. Попросіть дитину відвернутися і приберіть якусь іграшку. Запитайте дитину: «Хто втік з черги?». Дитина повинна назвати зниклу іграшку. Поверніть її на місце, потім знову попросіть дитину відвернутися і поміняйте дві іграшки місцями. Запитайте: «Хто переплутав чергу?».

Гра «Підбери пару за кольором»

Для гри знадобляться 5-6 предметів (наприклад, кубики, кульки або деталі мозаїки) різного кольору і 5-6 стрічок або шматочків тканини таких же кольорів в пару до кожного предмету. Можна використовувати найрізноманітніші пари однакового кольору. Наприклад, вирізані з картону кола і ниточки, підібрані до кіл за кольором.
Розкладіть обрані предмети і попросіть дитину підібрати до кожного з них стрічку, яка підходить за кольором (до червоного предмету - червону, до жовтого - жовту і так далі).
Потім попросіть дитину відвернутися і перекладіть всі пари неправильно. Дитині треба знайти всі помилки і виправити їх.
У цю гру можна грати з однією дитиною, а можна з групою дітей. Діти діляться на команди, і влаштовується змагання, яка команда швидше підбере пари.
 

ТЕМАТИЧНІ СВЯТА
ПІДПИШИСЬ НА НАШУ РОЗСИЛКУ

Отримуйте запрошення на майстер-класи та тренінги, акції та корисну інформацію

АКЦІЇ ТА ПОДІЇ